Rozwiazanie budujace przewage konkurencyjna

Są narzędzia, bez których trudno sobie dzisiaj wyobrazić konkurencyjną, stabilną  firmę odnoszącą rynkowe sukcesy, Należą do nich:

– system do zarządzania kontaktami z klientami

– narzędzie do zarządzanie realizacją zadań online

– system telematyczny,

– aplikacje mobilne dla pracowników,

– narzędzie do analizy BI,

– generator dashboardów zarządczych

Czy można to połączyć w jedno rozwiązanie ?

Te wszystkie aspekty są niesamowicie istotne, gdy strategia naszej firmy opiera się na realizacji zadań w terenie i na bezpośrednich kontaktach z klientami.

W terenie  odbywają się kluczowe dla Twojej Firmy działania. Właśnie tam Twoi Klienci otrzymują Twoje produkty i spotykają się z Twoimi pracownikami. Tam tworzy się marka Twojej Firmy.

Dotychczasowa koncepcja systemu zarządzania flotą obejmująca kontrolę kosztów, przejazdów, ocen stylu jazdy jest w swoim obszarze skuteczna, ale tak naprawdę nie nadążająca za celami biznesowymi  firmy.

System monitoringu, który pozostaje jako narzędzie tylko dla zarządzających flotą i głównie pełniący rolę kontrolną, nie jest w stanie wspierać dzisiejszych potrzeb biznesowych firm. Kontrolujemy koszty paliwa jak inni, śledzimy pracowników jak inni, generujemy raporty z tras jak inni, ale nie mamy już szans na uzyskanie żadnej przewagi konkurencyjnej.

A jak dzisiaj zbudować przewagę konkurencyjną?

Nie trzeba nikogo przekonywać jak szybko zmieniają się możliwości technologiczne, a przede wszystkim, że rozwiązania powinny wspierać dzisiejsze, większe potrzeby biznesowe użytkowników. To moduły telematyczne są wciąż elementem narzędzi wspierających realizację koncepcji biznesowych. Szczególnie, gdy olbrzymi obszar działań operacyjnych przedsiębiorstwa odbywa się w terenie.

Właśnie dlatego stworzyliśmy rozwiązanie łączące najważniejsze potrzeby biznesowe Klientów, czyli :

– wsparcie dla generowania przychodów za sprzedaży, usług i dostaw

– możliwość bieżącej koordynacji realizacji zadań i analizy wyników pracy w terenie

– zaawansowanej funkcjonalnościami zarządzania pracownikami w terenie i ich pojazdami.

A wszystko to w połączeniu z aplikacjami mobilnymi i zaawansowanym narzędziem analityki BI.

Zapraszamy