Nadzor-i-koordynacja-pracy-w-terenie

FleetConnect to zespół narzędzi, które pozwolą Ci dokładnie ocenić postępy prac Twojego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, jak rozbudowana jest flota pojazdów firmowych, w każdej chwili sprawdzisz, gdzie znajdują się poszczególne pojazdy i dowiesz się, jak przebiega realizacja poszczególnych zleceń.

Nadzór nad postępami pracy

Narzędzia FleetConnect pozwalają sprawdzić w czasie rzeczywistym dokładną lokalizację pojazdów firmowych. Na tej podstawie możesz ocenić, czy realizacja zleceń przebiega zgodnie z założonym planem. Aplikacja umożliwi kierowcom szybkie i efektywne aktualizowanie statusu poszczególnych zadań. System zbierze informacje na temat czasu i wszelkich parametrów każdego z przejazdów, co ułatwi Ci ocenę wydajności pracy i pozwoli podjąć najlepsze decyzje. Zastosowanie systemu wpłynie również bezpośrednio na jakość Twojej komunikacji z klientem. Będziesz mógł na bieżąco informować kontrahentów o postępach w realizacji poszczególnych zadań i precyzyjnie przewidywać czas ich zakończenia.

Łatwe rozliczanie czasu pracy

Samochody służbowe mogą być wykorzystywane przez pracowników również poza godzinami pracy. FleetConnect umożliwia łatwe przechodzenie w tryb prywatny. Ty zdecydujesz jak takie przejazdy będą rejestrowane i raportowane. Dzięki temu masz pewność, że dane gromadzone przez system mogą być bez obaw wykorzystywane do analizy funkcjonowania przedsiębiorstwa. Rejestrowane parametry przejazdów służbowych ułatwią natomiast wszelkie kwestie administracyjne. Przyspieszą rozliczenie pracy na podstawie jej czasu, przejechanych kilometrów czy wykonanych zadań.

Efektywne raportowanie

FleetConnect oferuje najnowocześniejsze narzędzia do raportowania. Z dowolnego urządzenia mobilnego zalogujesz się do swojego panelu, gdzie będziesz mógł sprawdzić interesujące Cię dane. Intuicyjne dashboardy pozwolą Ci sprawdzić lokalizację poszczególnych pojazdów na mapach. Otrzymasz również możliwość wygenerowania raportów według interesujących Cię parametrów. Zostaną one automatycznie zwizualizowane, co ułatwi ocenę funkcjonowania floty. Co szczególnie istotne, wszystkie przejazdy i wizyty u klientów będą rejestrowane w odniesieniu do kluczowych parametrów KPI. Na podstawie analizy tych wskaźników dowiesz się, co zrobić, by zwiększyć efektywność Twojej firmy i pozyskać zaufanie klientów.