Raporty standardowe i dedykowane, automatyczna dystrybucja

Platforma FleetConnect to kompleksowe narzędzie dzięki któremu mamy dostęp do szeregu danych istotnych dla prawidłowego funkcjonowania floty a nawet całej firmy.

Przetwarzana i raportowane dane dedykowane są zarówno dla zarządzających pracownikami w terenie, zarządzających kosztami i zasobami mobilnymi jak i najwyższej kadry zarządzającej.

Na podstawie badań rynku, analiz wdrożeniowych oraz sugestii klientów, przygotowaliśmy zestaw raportów, które do tej pory były niezbędne dla użytkowników FleetConnect.

W Platformie FleetConnect zdefiniowanych jest wiele standardowych raportów z szybkim do nich dostępem, możliwością ustawienia automatycznego generowania i dystrybucji pod wskazane adresy e-mail. Oprócz tego przygotowanych jest wiele szablonów umożliwiających łatwe skonfigurowanie własnych zestawień.

Natomiast unikalną funkcjonalnością jest możliwość analizy dowolnych danych dostępnych w systemie z wizualizacją na aktywnych dashboardach z jednoczesną możliwością importu ich w postaci raportów. W ten sposób praktycznie nieograniczone są możliwości pobierania danych zarówno w postaci dashboardów, wykresów i dedykowanych raportów.

Chociaż jesteśmy przekonani, że dedykowane raporty zapewnią potrzeby użytkowników Platformy FleetConnect to nie zamykamy się na sugestie klientów. Systematycznie rozwijamy i wdrażamy nowe zestawy raportów, które z powodzeniem pomagają w realizacji nawet najbardziej wymagających celów. Na etapie wdrożenia rozwiązania analizujemy potrzeby klienta i jeśli jest taka potrzeba przygotowujemy zestaw raportów dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta i specyfiki jego działalności.

Zapytaj o demo aplikacji
Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej.