E-Toll – certyfikowane urządzenia i automatyczna rejestracja przejazdów

Jako FleetConnect jesteśmy certyfikowanym przez Ministerstwo Finansów operatorem systemu lokalizacji pojazdów zintegrowanego z systemem e-Toll na podstawie decyzji Szefa Krajowej Administracji Skarbowej nr DPO15 8751 55 2021.

System e-TOLL jest obowiązującym obecnie systemem poboru opłat za przejazdy drogami płatnymi zarządzanymi przez GDDKiA, który zastąpił rozwiązanie viaTOLL.

Oferowany przez FleetConnect model rozliczeń oparty jest na technologii lokalizacji satelitarnej, który w trybie rzeczywistym przekazuje aktualne przemieszczanie się pojazdów płatnymi odcinkami autostrad i dróg ekspresowych. Dane o przejazdach przekazywane są automatycznie do systemu e-TOLL bez konieczności jakichkolwiek aktywności po stronie kierowcy czy osób administrujących pojazdy w firmowe.

Zarówno Platforma FleetConnect jak i wszystkie urządzenia lokalizacyjne jakie oferujemy mają certyfikację Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej.

Oferujemy zarówno urządzenia w kategorii ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacji) jak i OBU (On Board Unite) – urządzenie przenośne.

Oznacza to, że z każdego pojazdu naszego Klienta oprócz całej palety funkcjonalności w ramach Platformy FleetConnect jest również możliwość automatycznego rozliczania się z przejazdów płatnych w e-TOLL.

Dostępne są również pakiety dedykowane głównie do rozliczeń e-TOLL składające się z urządzenia do samodzielnego, bardzo łatwego montażu oraz funkcjonalnego systemu monitoringu pojazdu z nowoczesną aplikacją mobilną.

Zapytaj o demo aplikacji
Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej.